נוסעים לחו"ל בפסח? אל תשכחו לרכוש ביטוח

נוסעים לחו
 בשל החופשה הארוכה אותה מזמן חג הפסח, משפחות רבות בוחרות לחגוג אותו בחו"ל. אם גם אתם מתכננים גיחה קצרה לחו"ל בחג, כדאי שתרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל שיכסה אתכם בצורה הטובה ביותר.

 

התאימו את הביטוח לחופשה שלכם
כך למשל, אם אתם מתכננים לנצל את שארית החורף לטובת סקי, חשוב שתדעו שבמקרה של פציעה, חלילה, לא תוכלו לממש את הביטוח שלכם, כיוון שחופשות שמטרתן פעילות אקסטרים, או חופשות למטרת טרקינג, דורשות ביטוחים מותאמים. 


גם אם אתם מתכננים חופשה שכולה בטן גב, כדאי לכם שלא להסתמך על הביטוח של כרטיס האשראי או קופת החולים, אלא לרכוש ביטוח מסוכן ביטוח. ב-90% מהמקרים, לא תצטרכו להשתמש בו, אבל אם תמצאו את עצמכם בצד הלא נכון של הסטטיסטיקה, תחושו בהבדל. בעוד שביטוח שנעשה על ידי סוכנות ביטוח מכסה אתכם בסכומים גבוהים יותר, ביטוח דרך קופת החולים / כרטיס האשראי עלול להוביל לכך שתצטרכו להשלים מכיסכם את חלק מהוצאות הטיפול בכם.

כיום, יש חברות ביטוח המציעות העברה מיידית של כסף לחשבון, במקרה שדורש את הפעלת הביטוח בחו"ל, כך שלא תצטרכו להוציא מכיסכם אפילו דולר אחד למטרה זו.

 

גם במקרה בו קיימת בעיה בריאותית ידועה, או נזקקתם לניתוח או אשפוז בשנה האחרונה, תגלו כי הביטוח דרך כרטיס האשראי או קופת החולים אינו מספיק. כדי שתהיו מבוטחים גם עבור הבעיות הבריאותיות הקיימות, אמנם תצטרכו לשלם יותר מאשר את פרמיית המינימום, אך כך תוכלו להיות בטוחים שתטוסו בשלום, תחזרו בשלום ותקבלו כל טיפול לו תזדקקו.

 

אם אתם מנצלים את חופשת הפסח, לטובת חופש קצר לפני הלידה, כדאי שתכירו את ההבדלים בין פוליסות ביטוח הנסיעות לחו"ל השונות. לכל פוליסה יש הגדרות משלה הקשורות הן לגיל ההריון, הן להיקף הביטוחי והן לאחריות על הילוד, ולכן במקרה זה יש חשיבות כפולה ומכופלת, לבחור בביטוח נסיעות נכון ומקיף ככל האפשר.

 

המזוודות הלכו לאיבוד? העיקר שאתם מבוטחים

אחת החוויות המתסכלות ביותר בחופשה היא העמידה לשווא ליד מסוע המזוודות, רק כדי לגלות שזו שלכם לא הגיעה. בתקופות עומס, כדוגמת חג הפסח, הסיכוי שמזוודה תלך לאיבוד גדל, ולכן חשוב שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל, המפצה אתכם על אי הגעת המזוודות בסכום שיאפשר לכם לקנות בגדים ופרטים בסיסיים לטיול, ולהוריד את הטרדה הזו מראשכם. אם אתם לוקחים איתכם במזוודה פריטי אלקטרוניקה כדוגמת לפטופ, פלאפונים סלולריים וכו', חשוב לוודא כי קיים כיסוי ביטוחי המכסה את עלותם.

 

אנחנו, באורלי יונאי – סוכנות לביטוח, נשמח להסביר לכם מה לעשות במקרה בו אתם נדרשים להפעיל את ביטוח הנסיעות שלכם בחו"ל, כדי להבטיח שתקבלו את הפיצוי מחברת הביטוח. לעיתים נדרשת פעולה כדוגמת הגשת תלונה במשטרה, או הבאת דו"ח אשפוז, על מנת לקבל את הכסף.

 

מעוניינים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל,ולנסוע לחופשה בראש שקט? צרו קשר עם אורלי יונאי, ונשמח לסייע לכם. 

צור קשר

ספרות בלבד, ללא סימנים