ביטוח נסיעות לחו"ל

 ביטוח נסיעות לחו


כולנו מקווים שהטיול שלנו לחו"ל יהיה מוצלח וללא שיבושים, אבל בכדי להיות רגועים ולדעת שאנחנו מכוסים לכל מקרה שלא יקרה, כדאי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. 

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?
ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כיסוי לבעיות נפוצות בהן מטייל בחו"ל עלול להתקל, כגון צורך בטיפול רפואי, מקרים של קיצור או ביטול נסיעה, תאונות אישיות, מזוודות שהולכות לאיבוד ועוד. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לתקופות קצרות או ארוכות, ביטוח מפני החמרה של מחלות קיימות, וכן ביטוח ייעודי למטיילים שמטרת טיולם היא פעילות אקסטרים כגון ספורט חורף או ספורט אתגרי.

בחירה בביטוח נסיעות לחו"ל המותאם למצבכם הבריאותי, למטרת הטיול ולתקופת השהיה תבטיח לכם את הכיסוי הטוב ביותר מפני סיכונים, ותכסה עבורכם את ההוצאות הגבוהות שנוצרות כאשר דבר מה משתבש בעודכם בחו"ל. 

יש לי ביטוח נסיעות לחו"ל דרך כרטיס האשראי, לשם מה אני צריך ביטוח נסיעות לחו"ל בנוסף?
חברות האשראי מציעות ללקוחותיהם ביטוח נסיעות לחו"ל, אך חשוב לדעת כי סכומי הכיסוי והשיפוי בביטוחים אלו נמוכים יחסית. בעוד שביטוח נסיעות לחו"ל בחברת ביטוח מכסה הוצאות רפואיות ואשפוז עד לסכום של כמיליון דולר, כרטיסי האשראי מעניקים כיסוי של עד 465,000$ בלבד. משמעות הדבר היא שבמידה ותאלצו לשהות באשפוז זמן ארוך יותר, עלות האשפוז תהיה עליכם ועל משפחתכם. 

אם חלילה תצטרכו לקצר את נסיעתכם, תקבלו סכום של עד 1000$ בלבד אם תבחרו בפוליסה של כרטיס האשראי, בעוד שפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל תזכה אתכם בסכום של עד 7,000$. בנוסף, איחור בהגעת המזוודות לא יזכה אתכם בפיצוי במקרה בו תבחרו בביטוח נסיעות לחו"ל דרך חברת האשראי בעוד שביטוח דומה בחברת ביטוח, ידאג כי תתוגמלו על עוגמת הנפש. 

ביטוח נסיעות לחו"ל שמתאים לכם   
אם אתם נוהגים לנסוע לטיולים קצרים לחו"ל כמשפחה, תוכלו לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לכולם ומכסה את כל המשתתפים בו מפני איבוד מטען, טיפולים רפואיים דחופים, תאונות אישיות וכיוצא בזאת. 

•    אם אחד התחביבים שלכם הוא ספורט אקסטרים או ספורט חורף כגון סקי, תוכלו לבחור בחבילה הלוקחת בחשבון את סיכוני התחביב ומכסה אותם. במסגרת פוליסה זו, תוכלו להנות לא רק מכיסוי במקרה של טיפול רפואי לאחר ביצוע הפעילות, אלא גם מפיצוי על אובדן ימי פעילות מסיבות שונות המפורטות בפוליסה. קיימות פוליסות שאף כוללת שיפוי במקרה של צורך באיתור וחילוץ, וכן במקרה שבו נדרשת הטסת קרוב משפחה ושהייתו במקום. 

•    לאנשים הסובלים ממחלות כרוניות, לנשים בהריון ולמבוגרים, קיימות פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל המספקות כיסוי למקרה של החמרה במחלה קיימת הדורשת טיפול בעת שהייתו של המבוטח בחו"ל. 

אנשי עסקים הנוסעים בתכיפות לחו"ל יכולים אף הם להנות מפוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל ייעודיות, המכסות גם מפני גניבה או אובדן של המחשב הנייד, הטלפון הסלולרי או שיחות, וכן מפני אובדן כושר עבודה עקב תאונה. פוליסה זו אינה מתחדשת בכל נסיעה, אלא תקפה לשנה שלמה ובמהלכה המבוטח יכול לנסוע לחו"ל מספר פעמים רבות, בהתאם לתנאי הפוליסה.

מכיוון שביטוח נסיעות לחו"ל אינו ביטוח יקר, אך שווה הרבה מאד כסף אם חלילה משהו משתבש, מומלץ לרכוש פוליסה מתאימה לפני הנסיעה. כך תוכלו להנות בחופשה שלכם, ולדעת שאם תצטרכו יש מי שיסייע לכם גם בחו"ל. 

מעוניינים ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל? צרו קשר עמנו ורכשו את הפוליסה המתאימה לכם!

 
 

ביטוח נסיעות לחו

ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון

תנאי הביטוח בהריון שונים לחלוטין, משום שהוצאות הטיפול באם ובוולד יכולות להרקיע לכדי עד חצי מיליון דולר, ולכן בכל שלב של ההריון כדאי לבחור פוליסה מתאימה ורחבה דיה.

נוסעים לחו

נוסעים לחו"ל בפסח? אל תשכחו לרכוש ביטוח

אם גם אתם מתכננים גיחה קצרה לחו"ל בחג, כדאי שתרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל שיכסה אתכם בצורה הטובה ביותר.