חסכו עד מאות שקלים בשנה על ביטוח המשכנתא

חסכו עד מאות שקלים בשנה על ביטוח המשכנתא

 

 על מיחזור משכנתא כולם כבר שמעו, והבינו כי ניתן לחסוך עד אלפי שקלים ויותר בהחזרי המשכנתא, אך האם ידעתם שאפשר לחסוך עד מאות שקלים נוספים בשנה באמצעות מיחזור ביטוח משכנתא ולקבל כיסוי טוב יותר?

לא הגיע הזמן לשלם פחות?

בואו נתחיל בהתחלה. כשנכנסתם לבנק לקחת משכנתא, אחד השלבים בדרך היה חתימה על ביטוח משכנתא, הכולל ביטוח חיים וביטוח תכולה. מכיוון שאחד התנאים לקבלת משכנתא הוא הימצאותו של ביטוח כזה, כנראה חתמתם במקום, מבלי להשוות בין פוליסות שונות. עכשיו, אחרי שכבר יש לכם את המשכנתא והבית שחלמתם עליו נמצא בבעלותכם, זה הזמן להתחיל לשלם פחות ולקבל יותר.

ב95% מהמקרים, מיחזור ביטוח המשכנתא אצלנו, יכול להוזיל לכם את העלות אותה אתם משלמים. אנו נבצע עבורכם השוואה בין מספר חברות ביטוח ונציג בפניכם את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. לאחר שהעברתם אלינו את ביטוח המשכנתא, אנו נמשיך לבדוק הוזלות בפוליסה אחת ל-5 שנים, גם בלי שאתם תצטרכו להתאמץ עבור כך.

 

ההשקעה הקטנה הזו, בהעברת ביטוח המשכנתא אלינו, תצטבר ברבות השנים לאלפי שקלים, שאנחנו בטוחים שיש לכם מה לעשות איתם. לכן גם אם נשארה לכם שנה או 30 לסיום המשכנתא, מומלץ לברר האם אנו יכולים להוזיל לכם את ביטוח המשכנתא.

 

לקבל יותר בפחות כסף

אחד החסרונות של רכישת ביטוח משכנתא דרך הבנק הוא העדר ביטוח צד ג'. בעוד שבפוליסת ביטוח פרטית תהנו מביטוח צד ג' של עד חצי מיליון ₪, למקרה בו אדם אחר נפצע בביתכם, הביטוח אותו רכשתם דרך הבנק לא יכסה אתכם במקרה כזה.

 

וזה עוד לפני שדיברנו על הרחבות הביטוח וכן ביטוחים משלימים, כדוגמת ביטוח תכולה. הביטוח שניתן לכם על ידי הבנק הינו ביטוח מבנה בלבד. אם קורה משהו שפוגע במעטפת הדירה, כנראה שתקבלו עבור כך כסף. אבל כשרכשתם דירה השקעתם לא מעט באבזור שלה, ולכן כדאי שתהיו מכוסים גם שם. אצלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת גם לביטוח תכולה, ולבחון האם יש הרחבות נוספות לביטוח המבנה שתרצו להוסיף לפוליסה שלכם.

כשאתם עושים את הפוליסה דרך הבנק, הוא מעביר אותה לגוף שלישי שמוסמך לטפל בה. אם אתם רוצים להתייעץ או לתבוע את הפוליסה, התהליך עלול להיות קצת מסורבל. לעומת זאת, כשיש לכם סוכן ביטוח שדואג לכם ומעדכן אתכם על שינויים והנחות, אתם יודעים שיש לכם כתובת ברורה לפנות אליה במידה ונדרשת הפעלת הביטוח.

 

לאחר שראיתם את כל היתרונות, כל שנשאר הוא להתקשר אלינו ולתאם פגישת מיחזור ביטוח משכנתא. אנחנו מחכים לטלפון מכם למספר 03-6323950 או להודעה אותה תוכלו לשלוח דרך צור קשר באתר. 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל