יש לכם תוכניות לפסח? ודאו שיש לכם ביטוח תכולה

יש לכם תוכניות לפסח? ודאו שיש לכם ביטוח תכולה

רגע אחרי שפורים נגמר מתחילים להרגיש את הפסח באוויר. זה מתחיל מהפיד בפייסבוק שמלא בבקשות להמלצות על עוזרות בית ומנקות לקראת הפסח, ממשיך בקמפייני הפרסום שמפתים אותנו לנצל את ימי החופש ולצאת לחופשה בחו"ל, וכמובן בל נשכח את החשק לשיפוצים שמתעורר בתקופה זו. חוץ מהתכוננות נפשית וכלכלית לקראת הפסח, כדאי להתכונן אליו גם מהבחינה הביטוחית ולרכוש ביטוח תכולה עם הרחבות מתאימות.

מתארחים או טסים לחו"ל? בטחו את תכולת הדירה שלכם

מן הידועות הוא שבחג הפסח יש עליה בפריצות לבתים. הגנבים מנצלים את העובדה שמדובר בחג משפחתי ומאתרים בתים ריקים לפרוץ אליהם. גם מגמת הנסיעות לחו"ל בחג מעודדת את הגנבים להגביר את פעילותם, ולמרבה הצער, לא מעט משפחות מצאו עצמן מול בית ריק ופרוץ בשובם מהחג ומהחופשה.

קשה למנוע את הגניבה, אך לפחות ניתן לצמצם את היקף הנזק כאשר יש ביטוח תכולה מעודכן. ההמלצה שלנו היא להצטייד בביטוח כזה כבר כעת.

מארחים או מעסיקים אנשי שירות לחג? דאגו להרחבות המתאימות

בין אם אתם מארחים בחג או לוקחים לקראתו שיפוצניק או עוזרת ניקיון, חשוב שתדאגו שיהיה לכם ביטוח תכולה שכולל כיסוי לצד ג' והרחבות מתאימות. ביטוח זה יגן עליכם במקרה בו אדם שאינו בן בית, נפצע בזמן שהותו בדירה שלכם, ומתכוון לתבוע מכם פיצויים.

לפני הפסח רבים מביאים אנשי שירות לטובת תיקונים, ניקיון וכו'. בחלק מהמקרים לאיש השירות יש ביטוח המכסה אותו במקרה של פגיעה, אך אם תרצו להיות בטוחים ורגועים, תוכלו לרכוש הרחבה לכיסויים נוספים בהתאם לתנאי הפוליסה.

ביטוח הדירה בדר"כ מכסה פגיעה במבנה, אך במקרה בו קרה דבר מה לתכולת הבית או לתשתיותיו, יתכן שתשארו בלי כיסוי. מסיבה זו כדאי למהר ולרכוש ביטוח תכולה, שיגן על החפצים שלכם ועל מה שחשוב לכם, גם במקרה בו איש המקצוע מתרשל או כאשר תקלה מתרחשת.  

מעוניינים לרכוש ביטוח תכולה, להרחיב ביטוח קיים או לברר מה האפשרויות הביטוחיות שעומדות בפניכם? צרו קשר עם אורלי יונאי, ונשמח לענות על כל שאלה. 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל