מהו אימון לכלכלת המשפחה?

מהו אימון לכלכלת המשפחה?

 

אימון לכלכלת המשפחה
תנאי המחיה הקיימים בישראל גורמים לרבות מהמשפחות לחיות כשבחשבון הבנק שלהם צומח מינוס. אחרות מצליחות לחסוך מעט אך זוכות לתשואות נמוכות עבור ההשקעה. אימון לכלכלת המשפחה מסייע למשפחות לפעול נכון עם הכסף שלהם, ולדאוג להווה כמו גם לעתיד הכלכלי שלהם.
אימון לכלכלת המשפחה לצורך יציאה ממינוס
משפחות המתנהלות כשבחשבונן מינוס משלמות סכומי כסף גדולים על ריביות ועמלות, ומתנהלות בין הלוואה אחת לשניה. החיים במינוס הם חיים רווי לחץ ותסכול, ופעמים רבות הניסיונות שנעשים לבד בנושא אינם מצליחים, כיוון שלמשפחה חסרים הכלים הנכונים ליציאה ממינוס. אימון לכלכלת המשפחה יוצר עבור המשפחה מתווה כלכלי ארוך טווח, מסייע להם לאזן את ההכנסות וההוצאות שלהם, לתכנן את החסכון עבור העתיד ולשאוף לעתיד כלכלי טוב יותר.
במסגרת אימון לכלכלת המשפחה ניתנים למתאמנים מסגרת, ליווי וכלים שיסייעו להם לצאת מהמינוס, לסגור את החובות ולשפר את המצב הכלכלי שלהם. אימון לכלכלת המשפחה פועל בשני מישורים – הטווח הקצר והטווח הרחוק, ולוקח בחשבון את ההתפתחויות המשמעותיות לכל משפחה כגון אירועי בר מצווה וחתונה, שכר לימוד אקדמי לילדים, הכנה לפרישה וכן הלאה.
אימון לכלכלת המשפחה לצורך צבירת חסכונות
העבודה שלנו היא אחד המקורות העיקריים להכנסה והיא בסיס כלכלת המשפחה של רובנו. בכדי להתמודד עם מצבים שימנעו מאיתנו לעבוד ביכולתנו ליצור ביטוחים מגינים כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, אך בנוסף מומלץ לדאוג ליצירת חסכון כלכלי למקרה בו נאלץ להפסיק את עבודתנו באופן פתאומי, להתמודד עם ירידה בהכנסות או עם עליה בלתי צפויה בהוצאות מבלי להכנס למינוס. אימון לכלכלת המשפחה מתאים גם לשכירים וגם לעצמאים, המעוניינים ללמוד כיצד לנהל את התקציב שלהם על אף שינויים בהכנסות העסק וחוסר היציבות הנלווה להפעלת עסק פרטי.

רוב המשפחות מעוניינות ליצור חסכון עבור הילדים בכדי לסייע להם בנקודות החשובות בחיים כגון חתונה, קניית דירה וכדומה. אימון לכלכלת המשפחה המתמקד בצבירת נכסים, מסייע לנו להבין כיצד להגדיל את הרווח על ההשקעה שלנו, וכיצד לדאוג כי בפרק הזמן המשוער לנו לאחר תחילת ההשקעה נוכל להנות מפירותיה. 
אימון לכלכלת המשפחה יאפשר לנו לבנות תוכנית לקראת הפנסיה, שתאפשר לנו לקבל רווחים על ההשקעה שלנו שיצטרפו אל הקצבה ויאפשרו לנו לחיות תוך שמירה על אורח החיים האהוב עלינו גם לאחר הפנסיה. 

הגיע הזמן לשיפור באיכות החיים
אימון לכלכלת המשפחה יכול לשפר את חייהן של אלפי משפחות בישראל, להביא ליציאתן ממינוס או לצבירה של נכסים, ולספק בטחון כלכלי גם בתקופות קשות כלכלית ומשפחתית. 

 
צרו קשר עם יונאי ביטוח ונתאים לכם תוכנית אימון לכלכלת המשפחה המותאמת אישית לצרכיכם. 
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל