ניהול סיכונים – המטריה הביטוחית שלך

ניהול סיכונים – המטריה הביטוחית שלך

 

מטריה ביטוחית היא אחת הדרכים היעילות ביותר לניהול סיכונים ולהתכוננות לקראת העתיד. מטריה ביטוחית מאפשרת להגן על המשפחה במקרים בהם בן משפחה הופך לסיעודי, נלחם במחלות קשות, סובל מאובדן כושר עבודה או חלילה נפטר. בכדי ליצור ניהול סיכונים, ניתן לרכוש ביטוחים שיבטיחו החזר כספי מכובד במקרים אלו, ויסייעו לעבור את התקופה הקשה מבלי לשבור את הבסיס הכלכלי של המשפחה. 
ביטוח חיים

מכיוון שניהול סיכונים יוצר הגנה מפני הגרוע ביותר, אחד הביטוחים הנחוצים ביותר במטריה הביטוחית הוא ביטוח חיים, המעניק למשפחה סכומי כסף כפיצוי במקרה בו המבוטח נפטר בפתאומיות. 

כאשר המבוטח הוא המפרנס העיקרי, היכולת של המשפחה להמשיך הלאה קטנה משמעותית כשאין ביטוח חיים, שכן כעת עליה להתרגל לירידה משמעותית בהכנסות, בנוסף לחיים ללא בן הזוג האהוב. ביטוח חיים מעניק למשפחה סכום כסף משמעותי שיאפשר לה להתמודד עם התקופה הקשה, לשמור רזרבות כלכליות ולהמשיך בחייה, מבלי להוסיף עליהם זעזוע נוסף בדמות משבר כלכלי. 

ביטוח מחלות קשות

מחלות קשות כגון סרטן, מחלות לב, טרשת נפוצה, צורך בהשתלה ועוד משפיעות על החולה במידה רבה כל כך עד כי לעיתים הוא נאלץ לעזוב את עבודתו. גם בני המשפחה האחרים נוטים להתגייס לעזרתו של החולה ולוותר על ימי עבודה, על החסכונות וכדומה בכדי לסייע בתהליך ההחלמה. 

כאשר לחולה אין ביטוח מחלות קשות, עליו להתמודד לא רק עם ההשלכות הבריאותיות והנפשיות הנגזרות מן המחלה אלא גם עם המצב הכלכלי שמתדרדר. ביטוח מחלות קשות מספק למשפחה פיצוי של עד חצי מיליון ₪ במקרה של גילוי מחלה קשה, ומסייע לה למקד את מאמציה בטיפול בחולה, ועל כן עליו להיות כלול בתיק ניהול סיכונים

 
ביטוח אובדן כושר עבודה
מחלות, תאונות ובעיות שונות עלולות למנוע מאיתנו את האפשרות לחזור לעיסוק בו בחרנו. עלינו להתייחס לכך כאשר אנו בונים תיק ניהול סיכונים, ולרכוש ביטוח אובדן כושר עבודה, המפצה את המבוטח ומשפחתו במקרה בו אינו יכול לחזור לעבוד. ביטוח אובדן כושר עבודה ניתן לרכישה כחלק מביטוח חיים, ביטוח מנהלים או בפני עצמו. והוא מונע את התדרדרותה הכלכלית של המשפחה כתוצאה מאבדן יכולתו של המפרנס לעבוד.  
ביטוח סיעודי

אחד ממקרי הקצה שעבורם דרוש ניהול סיכונים הוא האפשרות להפוך בן רגע לחולה סיעודי. ביטוח סיעודי, המקנה למבוטח קצבה חודשית עבור הטיפול הסיעודי וצורכי המחיה, מאפשר למשפחתו להתמודד עם העלויות הגבוהות הנלוות לטיפול בו, המגיעות ללמעלה מעשרת אלפים ₪ בחודש. 
ביטוח סיעודי דרך חברת ביטוח מעניק לכם את הכיסוי הרחב ביותר לטיפול ולהוצאות הסיעודיות, ומקל על המשפחה להתמודד עם המצב החדש. 

כולנו רוצים לחיות חיים ארוכים וטובים, ללא בעיות ומחלות, אך לא ניתן לחזות מה עשוי להיות גורלנו. המוטו "קווה לטוב אך צפה לגרוע ביותר" יכול לסייע לנו לערוך ניהול סיכונים ולהתגונן מפני תרחישים עתידיים שעשויים לזעזע את המשפחה שלנו ואת מצבנו הכלכלי וליצור בטחון באי ודאות האופפת אותנו. 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל