עושים סדר בביטוחים

עושים סדר בביטוחים

 

 לפני ליל הסדר, אנחנו נכנסים לקדחת סדר וניקיון בכל הבית. השנה, נוכל לנצל את ההזדמנות הזו על מנת לעשות סדר בביטוחים. ראשית, נמצא את הביטוחים שיש לנו, על ידי סידור הניירת בקלסרים. אם המצב המשפחתי שלנו השתנה מאז שרכשנו את הביטוח, ננצל את ההזדמנות כדי לעדכן אותו ולהבטיח שכל בני הבית ישארו מכוסים.

 

אם לאחרונה עזבתם מקום עבודה, דאגו לשלם את קרן הפנסיה שלכם ב"ריסק זמני". אם הקרן לא משולמת 5 חודשים, היא תתבטל ותפסידו את כל הוותק. בדקו את ביטוח המשכנתא שלכם, התכולה והמבנה – האם ניתן להוזילם? רבים עשו את הביטוח דרך הבנק או בפוליסות יקרות, וכדאי לברר האם תוכלו לשלם עבורם פחות.

 

אם איננו מוצאים את כל הניירת שלנו, או אין לנו כח וחשק לפשפש בה, נוכל לפנות אל פירוט חשבון הבנק והאשראי שלנו. חברות ביטוח גובות את התשלום החודשי באמצעות הוראת קבע או שורת חיוב בכרטיס האשראי. נוכל לרכז את כל אותן שורות המתייחסות לחברות ביטוח, ולברר באמצעותן על מה אנו מחויבים.

 

באמצעות עשיית סדר בחיובי הביטוח שלכם, תוכלו לחסוך כסף, לבחור באפשרויות המשתלמות ביותר, ולדעת מה מגיע לכם ובאילו תנאים. כך תוכלו לדאוג לכיסויים מתאימים שיגנו על המשפחה שלכם בעת הצורך.

 

 

 

 

 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל