ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

כולנו מקווים שהטיול שלנו לחו"ל יהיה מוצלח וללא שיבושים, אבל בכדי להיות רגועים ולדעת שאנחנו מכוסים לכל מקרה שלא יקרה, כדאי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כיסוי לבעיות נפוצות בהן מטייל בחו"ל עלול להיתקל, כגון צורך בטיפול רפואי, מקרים של קיצור או ביטול נסיעה, תאונות אישיות, מזוודות שהולכות לאיבוד (כבודה) ועוד. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לתקופות קצרות או ארוכות, ביטוח מפני החמרה של מחלות קיימות, וכן ביטוח ייעודי למטיילים שמטרת טיולם היא פעילות אקסטרים כגון ספורט חורף או ספורט אתגרי.

בחירה בביטוח נסיעות לחו"ל המותאם למצבכם הבריאותי, למטרת הטיול ולתקופת השהיה תבטיח לכם את הכיסוי הטוב ביותר מפני סיכונים, ותכסה עבורכם את ההוצאות הגבוהות שעשויות להיווצר כאשר דבר מה משתבש בעודכם בחו"ל.

למה לעשות את הביטוח עם סוכן ביטוח?
כשאתה מתכנן את הנסיעה שלך, הסוכן יבדוק את הצרכים שלך ויתאים לך את הכיסוי המשולם בשבילך!
הרי הבריאות שלנו היא לפני הכול, לכן חשוב שתגן על עצמך.
ביטוח נסיעה לחו"ל מקנה הגנה ביטוחי מפני מגוון אירועים , לכן חשוב להתאים את הפוליסה בהתאם ליעדך וצרכיך, פוליסה עושים לאירועים גדולים ולא קטנים.
סוכן הביטוח שלך, בכל מקום בעולם תמיד ידאג לך.

ביטוח נסיעות לחו"ל שמתאים לכם   

  • אם אתם נוהגים לנסוע לטיולים קצרים לחו"ל כמשפחה, תוכלו לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לכולם ומכסה את כל המשתתפים בו מפני איבוד מטען, טיפולים רפואיים דחופים, תאונות אישיות וכיוצא בזאת.
  • אם אחד התחביבים שלכם הוא ספורט אקסטרים או ספורט חורף כגון סקי, תוכלו לבחור בחבילה הלוקחת בחשבון את סיכוני התחביב ומכסה אותם. במסגרת פוליסה זו, תוכלו ליהנות לא רק מכיסוי במקרה של טיפול רפואי לאחר ביצוע הפעילות, אלא גם מפיצוי על אובדן ימי פעילות מסיבות שונות המפורטות בפוליסה. ניתן להרחיב את הכיסוי שיכלול גם שיפוי במקרה של צורך באיתור וחילוץ, וכן במקרה שבו נדרשת הטסת קרוב משפחה ושהייתו במקום.
  • לאנשים הסובלים ממחלות כרוניות, לנשים בהריון ולמבוגרים, קיימות הרחבות ביטוח נסיעות לחו"ל המספקות כיסוי למקרה של החמרה במחלה קיימת הדורשת טיפול בעת שהייתו של המבוטח בחו"ל.
  • אנשי עסקים הנוסעים בתכיפות לחו"ל יכולים אף הם ליהנות מפוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל ייעודיות, המכסות גם מפני גניבה או אובדן של המחשב הנייד, הטלפון הסלולרי או שיחות. פוליסה זו אינה מתחדשת בכל נסיעה, אלא תקפה לשנה שלמה ובמהלכה המבוטח יכול לנסוע לחו"ל מספר פעמים רבות, בהתאם לתנאי הפוליסה.

מכיוון שביטוח נסיעות לחו"ל אינו ביטוח יקר, אך שווה הרבה מאד כסף אם חלילה משהו משתבש, מומלץ לרכוש פוליסה מתאימה לפני הנסיעה. כך תוכלו ליהנות בחופשה שלכם, ולדעת שאם תצטרכו יש מי שיסייע לכם גם בחו"ל.

מעוניינים ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל? צרו קשר עמנו ורכשו את הפוליסה המתאימה לכם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל