ביטוח בריאות פרטי לילדים

ביטוח בריאות פרטי לילדים

הילדים שלנו הם האוצר הכי חשוב לנו, ועל כן חשוב להבטיח את בריאותם. מרבית הילדים מבוטחים בביטוח משלים מקופות החולים, אך ברוב המקרים ביטוח זה אינו מספק כיסוי טוב מספיק כאשר עולה חלילה הצורך בניתוחים או בתרופות שאינן מצויות בסל התרופות. בכדי להבטיח לילדכם את הכיסוי הטוב ביותר, מומלץ לרכוש עבורו ביטוח בריאות פרטי לילדים שמספק שקט נפשי וכיסוי לכל מצב כמעט. 
 
מה כולל ביטוח בריאות פרטי לילדים?
כאשר חלילה הילד זקוק לניתוח, ההורים אינם מתפשרים ומוכנים לעשות הרבה בכדי לבחור עבורו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר. כאשר הילד אינו מכוסה בביטוח בריאות פרטי לילדים, בחירה זו עשויה לעלות למשפחה הרבה מאד כסף וההורים עלולים למצוא את עצמם טובעים בסבך הבירוקרטי. 
 
כיסוי לניתוחים בארץ ובחו"ל
ביטוח בריאות פרטי לילדים מספק כיסוי מלא לניתוחים בארץ, וכיסוי מורחב לניתוחים הנערכים בחו"ל. ביטוח זה מאפשר לכם לבחור את המנתח, בית החולים והצוות הרפואי הטובים ביותר שתוכלו למצוא עבור ילדכם, בארץ ובחו"ל. כשיש לכם ביטוח בריאות פרטי לילדים, במידה ובחרתם לבצע את הניתוח בחו"ל תוכלו לקבל גם שיפוי עבור המשך הטיפולים להם יזדקק הילד בשובו לארץ.
 
כיסוי לתרופות שאינן בסל התרופות
ביטוח בריאות פרטי לילדים כולל גם את הכיסוי המקיף ביותר לתרופות שאינן נכללות בסל הבריאות, והוא תקף לסוגים רבים של מחלות. כולנו מקווים כי הילדים שלנו יהיו בריאים ושלמים, אך במקרה של מחלת ילד שהתרופה לריפויה אינה נכללת בסל התרופות, המשפחה תתקשה לתפקד כלכלית עקב עלויות התרופות היקרות, ותקרע בין החובות ההולכים וגדלים לדאגה לשלום הילד. ביטוח בריאות פרטי לילדים ימנע מכם לדאוג ויאפשר לכם להשקיע את כל המשאבים הדרושים בילדכם, במידה ותזדקקו לכך. הביטוח כולל כיסוי של 5,000,000 ₪ ומעלה לתרופות וכולל תרופות חדישות ,ניסיוניות וביולוגיות.
 
כיסוי להשתלת איברים
השתלת איברים יכולה להציל חיים, ועל כן חשוב להיות מבוטחים בביטוח בריאות שיאפשר לכם לממן אותה במידת הצורך. ביטוח בריאות פרטי לילדים כולל בתוכו כיסוי להשתלת איברים בארץ ובחו"ל, דבר המאפשר לבעליו להגדיל את הסיכוי לקבלת תרומה שתאריך את חייו. העלויות הנלוות להשתלת איברים יכולות להגיע למאות אלפי דולרים, ועל כן חשוב לדאוג שלכל אחד מבני המשפחה וגם לילדים יהיה כיסוי ביטוחי נאות למצב זה. בנוסף, הכיסוי כולל גמלה חודשית למשך כשנתיים אחרי ביצוע ההשתלה.
 
ביטוח מחלות קשות
כולנו מקווים שילדינו יהיו בריאים ושלמים, אך קשה להתעלם מהסכנות האורבות להם בחוץ. רכישת ביטוח מחלות קשות, כחלק מביטוח בריאות פרטי לילדים, מבטיחה לכם שבמקרה וחלילה ילדכם חולה במחלה קשה כגון סרטן, סכרת נעורים, דלקת המוח או קרום המוח, שיתוק ילדים, עיוורון, חרשות, ניוון שרירים ועוד, תוכלו להמשיך ולטפל בו מבלי לדאוג לכסף. ביטוח מחלות קשות מעניק פיצוי של עד 200,000 ₪ ומעניק למשפחה את היכולת לסייע לילד להתגבר על המחלה. 
 
כיסוי אמבולטורי – כדי שתוכלו לדעת שהכל בסדר אצל ילדכם 
החרדות לבריאותו של ילדנו מתחילות אצלנו ההורים כבר מתקופת ההריון. בכדי להבטיח לכם שקט נפשי, בעת רכישת ביטוח בריאות פרטי לילדים תוכלו לרכוש כיסוי אמבולטורי שיעניק כיסוי למגוון התייעצות ובדיקות, עבור ילדכם. ברכישת ביטוח זה תהנו מהשתתפות עצמית נמוכה ומכיסויים גבוהים, שיאפשרו לכם לוודא שילדכם מתפתח כיאות ושאין סכנה לבריאותו משלב ההריון ועד לבגרותו. 
 
טיפולים מחליפי ניתוח
ניתוח הוא עניין לא פשוט בכל גיל, אך כאשר הנזקק לניתוח הוא הילד שלנו, הקושי גדול אף יותר. ביטוח בריאות פרטי לילדים כולל הרחבה עבור טיפולים מחליפי ניתוח, המאפשרים לטפל בטווח רחב של בעיות ללא התערבות כירורגית, תוך הקטנת זמן האשפוז וההחלמה ותוך כיסוי ההוצאות של ההליך החלופי. 
 
בריאות כמו גדול
כהורים אתם בוודאי יודעים שלכל תקופת גיל של ילדיכם יש בעיות המאפיינות אותה. תוכנית "בריאות כמו גדול" שניתנת לרכישה במסגרת ביטוח בריאות פרטי לילדים מציעה לכם את הפתרונות לבעיות משלב ההתפתחות ועל לגיל ההתבגרות. במסגרת התוכנית, תהיו זכאים לכיסוי ניכר מעלות ההתייעצות עם רופאי ילדים מומחים, להחזרים עבור טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי ועיסוק, קלינאי תקשורת ומטפלים נוספים בבעיות התפתחות בילדים, כמו גם בהשתתפות הביטוח בטיפולים לגיל ההתבגרות. 
 
רפואה משלימה
הורים רבים חוששים מהתערבות כימיקלית בגופם של ילדיהם, ועל כן מחפשים פתרונות ברפואה האלטרנטיבית. כיסוי הקו הירוק המתווסף לחבילת ביטוח בריאות פרטי לילדים, מאפשר להורים אלו לקבל החזר על שירותי רפואה משלימה כגון הומיאופתיה, אקופונקטורה, שיאצו, רפלקסולוגיה, כירופרקטיקה ועוד. 
 
בכדי להבטיח לילד שלכם את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ולכם שקט נפשי, צרו קשר עם משרדנו ומהרו עוד היום לרכוש ביטוח בריאות פרטי לילדים.  
 
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל