אודות

כיף גדול לפגוש אתכם כאן!

שמי אורלי יונאי, סוכנת ביטוח והבעלים של אורלי יונאי – סוכנות לביטוח. את הסוכנות הקמתי לפני 23 שנה מתוך תשוקה אמיתית להעניק ידע חשוב וקריטי, הנוגע לכל אדם, בכל שלבי החיים, ולספק שרות מקצועי ברמה הגבוהה והאמינה ביותר אשר יכול לסייע לאנשים ברגעים קשים ובצמתי דרכים קריטיות. את ההחלטה האישית שלי להיכנס לעולם הביטוח וללמוד אותו לעומקו, קיבלתי לאחר שעשו עבורי ביטוח מנהלים והרגשתי שאני לא מבינה דבר בנושא. התחושה הזו שאני שמה את כספי ובטחוני בנושא כל כך חשוב אך סבוך ולא ברור, גרמה לי לחשוב על הנושא רבות ולעשות מעשה.

שמחה לספר לכם שלאחר כל כך הרבה שנים בתחום, משרד אורלי יונאי – סוכנות לביטוח גדל והתרחב וכיום נותן שירותי בוטיק לאלפי מבוטחים, על ידי צוות עובדים מומחה שעבר את מיטב ההכשרות בתחום הביטוח.

המשרד ממוקם ביהוד, אבל אנחנו מספקים שירותים למבוטחים בכל הארץ, דרך זום או בפגישות פרונטליות.

אורלי יונאי סוכנות לביטוח

הסוכנות מתמחה בבדיקת תיקי ביטוח, בעריכת ביטוחים למשפחה, מתן מעטפת לעצמאים בכל מה שקשור לפנסיה, קרן השתלמות, אובדן כושר עבודה והגנה על העסק. כמו כן מתן שירות למעסיקים בכל הנוגע לפנסיות של העובדים, ביטוח אלמנטרי: רכב, דירות ועסקים. כל זאת לצד טיפול בתביעות מורכבות מתוך הכרות מעמיקה של תנאי הפוליסות.

אנחנו עורכים ללקוחותינו בדיקת תיק ביטוח, שבמסגרתו אנו בוחנים את המצב הפיננסי של הלקוח כיום, מבררים מה יהיו הכנסותיו בעת הפרישה (בהתאם לנתונים שיש בידנו), מוודאים כי הכיסוי הביטוחי מתאים לצרכיו בעלויות הנמוכות ביותר ומפנים את המשאבים הקיימים לתוכניות מדויקות.

בנוסף לזה, משרדנו מעניק שירותים בתחומי ביטוח נסיעות לחו"ל, משכנתאות ועוד.

כמשרד ביטוח בוטיקי אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו לאורך שנים, תוך מתן מענה הוליסטי הלוקח בחשבון את סך כל הנכסים הפיננסים של הלקוח והתאמתם לצרכי בנק הזמן הנוכחית (פוליסת חיים, פנסיה, בריאות, הגנה ביטוחית וחסכונות).

באורלי יונאי סוכנות לביטוח אנו לא מוכרים פוליסות, אלא מספקים לכם ולבני משפחתכם רשת בטחון שתשרת אתכם בתחנות החיים.

אני מזמינה אתכם לפגישת הכרות ואבחון התיק הביטוחי, הפנסיוני והפיננסי שלכם

ואנו נדאג שגם אתם תישנו טוב בלילה בידיעה שאתם מכוסים ומבוטחים לכל מקרה שלא יבוא.

התקשרו 03-6323950

למה לבחור באורלי יונאי סוכנות לביטוח?

צוות מקצועי ומנוסה שהפך את השירות האישי ל DNA של הסוכנות

ניסיון עשיר בעבודה מול מגוון חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בארץ תוך השגת תנאים מעולים ללקוחותינו.

צרו קשר עמנו ורכשו את הפוליסה המתאימה לכם!
התקשרו 03-6323950