בדיקת תיק ביטוח

מתי לאחרונה בדקתם את תיק הביטוח שלכם? ביררתם אם אתם לא משלמים על כפל ביטוחי שלא יתגמל אתכם בהתאם. האם זכרתם להכניס את כל בני המשפחה תחת מטריית כיסויי הביטוח? האם אתם זוכרים מי המוטבים בכל תכנית? האם התכניות שלכם שודרגו בהתאם לטכנולוגיות הרפואיות החדשות? בדיקת הפוליסות שלכם נועדה לעשות סדר משפחתי מקיף בביטוחי בריאות, תאונות אישיות, מחלות קשות, בתוכניות הפנסיה ובחסכונות, בכדי לוודא שתוכניות שפתחתם לפני שנים רבות עדיין מתאימות לצרכי המשפחה.

הבדיקה נעשית על ידי משווק בעל רישיון פנסיוני שמכיר את מגוון התוכניות של חברות הביטוח ויודע להתאים עבורכם את המתאימות ביותר.

ניתוח והתאמת תיק ביטוח

בדיקת והתאמת התיק הפנסיוני הינו תהליך קצר יחסית עבורכם. אנחנו נעשה את העבודה מאחורי הקלעים תוך שקיפות מלאה על התקדמותו.

איך זה עובד?

איסוף נתונים

אנחנו יודעים שהזמן שלכם יקר. עוד לפני הפגישה הראשונה אנחנו מבררים מידע מקיף על כל התכניות הביטוחיות שקיימות על שמכם ועל שם בני משפחתכם. הן בביטוחי הבריאות, הסיעוד, תאונות אישיות ומחלות קשות, דרך התוכניות הפנסיוניות (קרנות פנסיה, מנהלים, קופ"ג, אובדן כושר עבודה) התוכניות הפיננסיות (חסכונות למיניהם), והביטוחים האלמנטריים. קבלת המידע מותנה באישור חתום מטעמכם, המשרד פונה עם קבלת אישורכם לאתרי משרד האוצר למשיכת המידע הרלוונטי הקיים.

פגישת איתור צרכים

בפגישת ההיכרות אנו מבררים את סטטוס המשפחה כיום (צפי להרחבת משפחה, החלפת מקום עבודה, רכישת דירה עתידית ועוד), תוך התחשבות בתחנות החיים הצפויות. ביחד נתאים עבורכם את התוכניות הטובות ביותר, כך שירכיבו תיק מקיף שייתן מענה בקרות מקרה ביטוח, יתאים לצרכי המשפחה, למצבכם הכלכלי ואף יתנו לכסף שלכם לעבוד טוב יותר בשבילכם. כל זאת על ידי הוזלת עלויות הביטוחים ותעריפי דמי הניהול.

התאמת התיק

באורלי יונאי סוכנות לביטוח, אנו עובדים עם כל חברות הביטוח ונהנים מהטבות ייחודיות לסוכנות הכוללות עלויות ומחירים מהנמוכים ביותר בשוק. בסיום פגישת ההיכרות, נערוך תכנון יסודי של התיק הביטוחי. לאחר הפגישה, אנו עושים עבורכם את ההתנהלות מול חברות הביטוח, בניוד הקופות הקיימות ופתיחת חדשות, תוך שקיפות מלאה על כל התהליך.

למה זה כדאי?

יצירת תיק הוליסטי

בחינה מעמיקה על סך הנכסים וההתחייבויות, והתאמת תוכניות שיניבו תשואות מחד ויגנו עליכם מאידך.

התשואה הטובה ביותר

אצל הרבה משפחות, בתיק הפנסיוני צבורים מרבית החסכונות שחסכו במהלך חייהם. חשוב במעלה לבחון את התיק פעם בשנתיים, או כשיש שינויים בחיים, בכדי לקבל את התשואה הטובה ביותר.

הוזלת עלויות

בין שמדובר על כפל ביטוחים, דמי ניהול מופחתים, או התאמת תוכניות רלוונטיות ללקוח.

כיסוי מושלם

כיסוי מושלם שכולל ביטוחי בריאות, ביטוח מחלות קשות, תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה, ביטוחים פנסיוניים, קרנות השתלמות, וביטוחים אלמנטריים בעת הצורך.

התקדמו עכשיו לפוליסות רלוונטיות יותר עבורכם

החיים קורים עכשיו! בואו להוזיל עלויות ולמקסם תשואות.
התקשרו 03-6323950