ביטוח בריאות לילדים

ילדנו הם האוצר החשוב לנו ביותר ולכן חשוב כל כך להבטיח את בריאותם. מרבית הילדים בארץ מבוטחים בביטוח הבריאות המשלים של קופות החולים.

הבעיה היא שביטוח זה אינו נותן כיסוי הולם דיו כאשר עולה הצורך בניתוח או בתרופה שאינה מצויה בסל התרופות ובעוד דוגמאות רבות, לצערנו.

לינק לקבלת סדרת סרטונים בנושא ביטוח בריאות לילדים מצ”ב הקישור: https://yonai.ravpage.co.il/kidsinsurance

אי לכך, מומלץ לרכוש עבורם ביטוח בריאות פרטי המספק את הכיסוי הרחב ביותר במחיר שווה לכל נפש שלא לדבר על חיסכון בזמן, כסף ועלויות בירוקרטיה.

לילד? מה כולל ביטוח בריאות פרטי

כיסוי לניתוחים בארץ ובחו”ל

ביטוח בריאות פרטי מספק כיסוי מלא לניתוחים בארץ, וכיסוי מורחב לניתוחים שיש צורך לבצעם בחו”ל. הביטוח מאפשר לבחור את המנתח,

בית החולים והצוות הרפואי הטובים ביותר שתוכלו למצוא עבור הילד

בארץ ובחו”ל, על פי בחירתכם.

כיסוי לתרופות שאינן בסל התרופות

ביטוח בריאות פרטי לילדים כולל את הכיסוי המקיף ביותר לתרופות שאינן נכללות בסל הבריאות לסוגים רבים של מחלות. כולנו מקווים כמובן כי הילדים שלנו יהיו בריאים ושלמים תמיד, אך במקרה של מחלת ילד שהתרופה לריפויה אינה נכללת בסל התרופות, משפחה תתקשה לתפקד כלכלית עקב עלויות עצומות של התרופות, ותקרע בין חובות הולכים וגדלים לדאגה לשלום הילד. ביטוח בריאות פרטי לילדים משלם במקומכם את העלות הזו של התרופות עד לגובה של ,000,0003 ₪ מתחדש מדי שנתיים וכולל גם תרופות חדישות ניסיוניות, תרופות ביולוגיות, ותרופות מותאמות אישית על פי הגן הספציפי של הילד.

כיסוי להשתלת איברים

השתלת איברים יכולה חד משמעית להציל חיים, ועל כן חשוב להיות מבוטחים בביטוח בריאות המכסה את העלויות הללו והבירוקרטיה סביבן. הביטוח הפרטי לילדים כולל כיסוי להשתלת איברים בחו”ל וכן עלויות נלוות היכולות להגיע למאות אלפי דולרים ואפילו גמלה חודשית לתקופה של כשנתיים ימים לאחר ביצוע ההשתלה.

כיסוי למחלות קשות

כיסוי מחלות קשות, כחלק מביטוח בריאות פרטי לילדים, מבטיח שבמקרה והילד חולה חס וחלילה במחלה קשה כגון סרטן, שיתוק ילדים, עיוורון, חרשות, ניוון שרירים ועוד, תוכלו להמשיך ולטפל בו מבלי לדאוג לכך כלכלית, כיוון שהביטוח מעניק פיצוי של עד 00,0006 ₪ .

כיסוי אמבולטורי לייעוץ עם רופא פרטי ובדיקות אבחנתיות

כשמתגלות בעיות רפואיות, יש צורך לעיתים קרובות להתייעץ עם רופאים פרטיים ולערוך בדיקות אבחנתיות.

כיסוי זה מעניק התייעצויות עם רופאים פרטיים, החזר כספי ניכר עבור בדיקות אבחנתיות כגון: ועוד.

ישנן חברות המאפשרות לקבל תור לרופא פרטי תוך ימים ספורים בעלות סמלית, ואפשרות לעבור בדיקה אבחנתית תוך 3 ימי עסקים.

טיפולים מחליפי ניתוח

ביטוח בריאות פרטי לילדים כולל הרחבה עבור טיפולים מחליפי ניתוח בארץ , תוך ללא התערבות כירורגית לבצע פרוצדורות רפואיותהמאפשרים ובחו”ל, הקטנת זמן האשפוז וההחלמה ותוך כיסוי ההוצאות במלואן.

כיסוי לבעיית התפתחות של ילדים

כהורים אתם בוודאי יודעים שלכל תקופת גיל של ילדיכם יש בעיות המאפיינות אותה. תכנית “כיסוי לבעיית התפתחות של ילדים” מציעה לכם פתרונות לבעיות משלב ההתפתחות המוקדמת ועל לגיל ההתבגרות (כולל). במסגרת התוכנית, תהיו זכאים לכיסוי ניכר מעלות ההתייעצות עם רופאי ילדים מומחים, להחזרים עבור טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי ועיסוק, קלינאי תקשורת ומטפלים נוספים.

רפואה משלימה

הורים רבים חוששים מהתערבות רפואית כימית בגופם של ילדיהם, ועל כן מחפשים פתרונות ברפואה האלטרנטיבית. כיסוי רפואה משלימה ניתן לרכישה בנוסף לחבילת הביטוח הפרטי לילדים, ומאפשר להורים לקבל החזר על שירותי רפואה משלימה כגון הומיאופתיה, אקופונקטורה, שיאצו, רפלקסולוגיה, כירופרקטיקה ועוד.

לקבלת סדרת הסרטונים בחינם, כמלאו את הפרטים קישור>>> https://yonai.ravpage.co.il/kidsinsurance

צריכים עזרה או ייעוץ?

העתיד שלכם קורה היום
התקשרו 03-6323950