ביטוח נסיעות לחו״ל

באורלי יונאי סוכנות ביטוח, אנחנו מאמינים שחופשה היא זמן מושלם להתנתק מהדאגות והשגרה היום-יומית. לשם כך, נתאים לאופי הטיול והנוסעים, פוליסות שיעניקו הגנה מירבית, במצבים שמצריכים התערבות רפואית מקומית או במקרים של אובדן המטען.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?

בתחום ביטוחי חו”ל קיימות ישנן שתי סוגי פוליסות עיקריות: פוליסה בסיסית שכוללת כיסוי רפואי בעת הצורך, לרבות טיפולי חירום. לדוגמא הוצאות אשפוז, ייעוץ רפואי, טיפולי חירום בשיניים ועוד.

על הפוליסות הבסיסיות ניתן להוסיף הרחבות. בין היתר עבור כבודה, פעילויות ספורט אתגרי, כיסוי עבור מצב רפואי שהחל טרם הנסיעה ועוד.

למה לעשות ביטוח חו"ל אצל אורלי יונאי סוכנות ביטוח

עובדים עם
כל חברות הביטוח

מתאימים את הביטוח המדויק לצרכים שלכם
ושל בני משפחתכם

מענה אנושי וזמינות
בשעות נוחות

מתאימים לכם
ביטוח בעלויות נמוכות

כסוכנות בוטיק שמכירה את כל לקוחותיה, אנו נתאים עבורכם את הפוליסה שתתן מענה מדויק לאופי הנסיעה שלכם. כל זאת, בהתחשבות בתקציב שעומד לרשותכם. בין שמדובר על חופשת סקי משפחתית או נסיעת עסקים ליעדים מרוחקים.

לנפוש בראש שקט

הוצאות רפואיות ללא כיסויים מתאימים בחו”ל עשויות להאמיר לסכומים גבוהים של אלפי שקלים ולעיתים אפילו יותר. כשם שאתם מתכננים את הנסיעה, מסלול הטיול, ימי החופשה מהעבודה, חשוב מאוד להוסיף ביטוח חו”ל. בקרות מקרה ביטוח זה יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף, ואף להעמיד לרשותכם צוות רפואי מקומי מהימן.

ביטוח נסיעות לחו"ל שמתאים לכם

קיצור או ביטול נסיעה

ניתן לעשות שינויים בפוליסה, לקצר או להאריכה במהלך שהותכם בחו"ל. כל זאת עם אותם סוגי כיסויים, ולאותם המבוטחים, וללא שינוי בתעריף הביטוח.

כיסוי מטען (כבודה)

במסגרת ההרחבות ניתן להוסיף גם כיסוי למזוודות האישיות שלכם שיגנו עליכם במקרים של אבידה או גניבה.

מוקד חירום

עם אורלי יונאי סוכנות ביטוח אתם לא לבד. לפני הנסיעה נצייד אתכם בכל הטלפונים, ואתרי האינטרנט שיעמדו לצידכם 24/7 בעת שהייתכם בחו"ל.

הגשת תביעות

בקרות מקרה ביטוח נעזור לכם להגיש את התביעה בצורה המהירה והיעילה ביותר. ניתן להגיש את התביעה באופן מקוון ועם התמיכה שלנו.

מעוניינים ברכישת ביטוח נסיעות לחו”ל?

מעוניינים ברכישת ביטוח נסיעות לחו”ל?
התקשרו 03-6323950