ביטוח חיים

ביטוחי חיים נועדו לשמור על רמת החיים הכלכלית של משפחה שחווה אובדן עקב מוות, ממחלה או תאונה של מי מבני הזוג המפרנסים. שהרי, בדרך כלל רווחת המשפחה נשענת בעיקר על הכנסה מעבודה. כאשר אחד מבני הזוג הולך לעולמו, לצד כל האתגרים והמורכבויות הנלוות, ביטוח חיים יסייע בפן הכלכלי לשמור על אורחות ורמת החיים.

סוגי ביטוחי החיים

ביטוחי חיים (ריסק) שמקנים סכום חד פעמי או קצבה חודשית לאחר פטירה.

ביטוחי חיים למשכנתא

תאונות אישיות הכוללים ביטוח חיים מתאונה

מתאימים לכם
ביטוח בעלויות נמוכות

למרות הקושי לטפל בנושא זה, יש לברר תחילה מהו גובה סכום הביטוח בו אתם מעוניינים. סוכן פנסיוני מוסמך ידע לעזור לכם להגיע לתשובה בהתבסס על הנתונים האישיים שלכם; רמת הכנסה, מצב משפחתי ועוד.

ביטוח חיים – ביטחון כלכלי

ביטוח חיים (ריסק) נחשב מוצר פשוט להבנה: פיצוי כספי במקרה של מוות. אולם בפועל, קיימות הרחבות שונות, ומגוון מוצרים חלופיים, כך שחשוב להתאים את התוכנית המדויקת שתספק הגנה כלכלית מתאימה. כסוכנות שחרטה על דגלה שירות בוטיקי עד לאותיות הקטנות של הפוליסות השונות, באורלי יונאי סוכנות לביטוח, נעמוד לרשותכם עם מגוון הפוליסות הקיימות בשוק.

למה באורלי יונאי סוכנות ביטוח?

מעודכנת בתיקי הביטוח

אורלי יונאי סוכנות ביטוח, הינה סוכנות בוטיק שמעניקה יחס אישי ללקוחותיה, ודואגת להתעדכן בשינויים המצריכים עדכון בתיק הביטוח.

כלכלת המשפחה

כאנשי ביטוח הבנו שבשביל לתת ללקוחות את המענה הטוב ביותר, אנחנו צריכים להסתכל על סך הנכסים וההתחייבויות של התא המשפחתי. להתאים תוכניות ביטוח תוך הסתכלות על התמונה השלמה.

cost (1)

התאמת גובה הביטוח

לצרכים וליכולות שלכם. חשוב לדעת כי אין סכום מקסימלי שניתן לבטח, אולם עלות הביטוח נגזרת מהסכום.

בדיקת מוטבים

בפוליסות קיימות ועדכון מוטבים בפוליסות חדשות. חשוב לדעת כי המוטבים בביטוח חיים הם יורשיו החוקיים או כל אדם אחר הנקבע בפוליסה. במידה ולא הוגדרו מוטבים, יחולקו התגמולים לפי צו הירושה של הנפטר.

מעוניינים ברכישת ביטוח חיים?

צרו קשר עמנו ורכשו את הפוליסה המתאימה לכם!
התקשרו 03-6323950