ביטוח למעסיק וחברות

ביטוחי למעסיקים וחברות מורכבים ממספר סוגי ביטוח שונים עבור בעל העסק ועובדיו, הן בפן הפנסיוני (תכניות פנסיה, ביטוחי מנהלים ועוד), והן בפן האלמנטרי עבור כיסויים שונים לעסק עצמו כגון ביטוחי מלאי, ביטוחי מידע ועוד.

איך אורלי יונאי סוכנות ביטוח יכולה לעזור לכם?

אנו יודעים לתת למעסיקים את המענה הטוב והמדויק ביותר. טיפול מקיף עבור המעסיק בקרנות הפנסיה של העובדים הכולל : פתיחת קרנות פנסיה הורדת דמי ניהול טיפול בהגדלת שכר ובעזיבת עבודה תוך מתן שקט נפשי למעסיק בכל מה שנוגע לפנסיות של העובדים . ללוות את צוות העובדים בבחירת התוכניות הטובות, בעלויות נמוכות ממגוון חברות הביטוח בארץ. למעשה, הטיפול שלנו כסוכנות ביטוח בוטיק, הוא חליפה תפורה למידות החברה בה אנו מטפלים, מהמנכ”ל דרך אחרון העובדים. למשרדנו צוות מהימן שיטפל בעובדי החברה בצורה המהירה והיעילה ביותר, תוך מתן תשומת לב מדוקדקת לצרכיו.

מענה מקיף לעובדי החברה ולעסק עצמו

פיתרון עבור המעסיק - טיפול בכל הפנסיות של העובדים על מנת לתת למעסק שקט נפשי בנושא מורכב זה

התאמת תיק ביטוחי הוליסטי לעובד שכולל את התוכניות הפנסיוניות, הפיננסיות, והבריאותיות.

עבודה צמודה בשקיפות מלאה מול הנהלת החברה. טיפול בצד התפעולי, וחסכון בכוח אדם אצל החברה.

טיפול בביטוחי העסק עצמו בכדי להגן עליו מפני תרחישים עתידיים אפשריים.

ניסיון של שנים בתחום הביטוחים, לימד אותנו כי עובדים רבים לא מתמצאים בתחום הביטוח ומילים כמו “אובדן כושר עבודה”, או “תגמולים” נשמע כמו משהו שהיו רוצים לברוח מפניו.

אנחנו באורלי יונאי סוכנות לביטוח, יודעים כי הבנה ושקיפות היא המפתח להתאמת התוכניות הטובות ביותר לכל עובד. למעשה, בסיום פגישה איתנו העובד יודע על מה הוא חתם, מהם הכיסויים הביטוחיים ומה הסכום העתידי שיעמוד לרשותו בעת הפרישה.

בנוסף, משרדנו מתמחה בכלכלת המשפחה. כך שלפגישה עם העובדים שלכם, אנו מביאים ארגז כלים נרחב וגדול שעוזר להם למקסם את החסכונות שעומדים לרשותם במקביל לטיפול בחסכונות הפיננסיים.

כיום משרדנו מטפל בעשרות בתי עסק ובעובדים שלהם.

מגוון התוכניות שניתן לעשות אצל אורלי יונאי סוכנות ביטוח

ביטוחים פנסיוניים

הפרשה לפנסיה הינה דבר חשוב במעלה כבר מגיל צעיר ועוד מימיו הראשונים של כל עסק, גם כאשר הוא אינו רווחי עבור בעליו. כדאי לדעת כי עבור עצמאיים הפקדות לתוכניות פנסיוניות מוכרות במס. המומחיות שלנו להשוות בין התוכניות השונות שקיימות בשוק ולמצוא עבורכם את הפתרון המדויק ביותר.

חסכון וניהול סיכונים

אפיקי חסכון וניהול סיכונים עבור עצמאיים. במטרה לפסוח על פני הטלטלות הכלכליות שעלולות לצוץ בחיי העסק, חזקים ובטוחים.

ביטוחי חיים וכיסויים של אובדן כושר עבודה

פוליסות שנועדו לשמור על בעל העסק ומשפחתו במקרים של פטירה או חוסר יכולת לעבוד ולהשתכר. חשוב מאוד עבור מי שבני משפחתו תלויים בו כלכלית.

ביטוחי בריאות מחלות קשות / קטסטרופות

יעמדו לצידכם ולצד בני משפחתכם במקרים שתזדקקו לניתוחים והשתלות בארץ ובחו"ל, תרופות מצילות חיים או תרופות שאינן בסל הבריאות, ועוד.

קרנות השתלמות

אפיק חיסכון פטור ממס לתקופה של 6 שנים.

ביטוחי עסק

במקרים של אסון, נזקי רכוש, נזקי צד שלישי או נזקי גוף, התוצאות עבור עצמאיים עשויות להיות קשות ביותר. כיסויים מתאימים יגנו עליכם ועל העסק שבניתם בעמל רב, לאורך שנים רבות.

החברה שלכם – הטיפול שלנו
במידה ולך, כמעסיק, או לעובד שלך, יש שאלה כלשהי הקשורה לנושא,
אני וצוות המשרד תמיד כאן בשבילכם,

לקביעת פגישה ראשונית ללא התחייבות
התקשרו 03-6323950