מה זה – ביטוח סיכונים

בואו נדבר רגע על סיכונים. הרי ביטוח הוא בעצם השקט שלנו למקרה ש…

ביטוח הוא הרתמה עליה אנחנו סומכים במקרים של יציאה מהשגרה ואם יש משהו שלא כדאי לקחת בעולם הביטוחים זה סיכון.
אנחנו תמיד חכמים לאחר מקרה, אבל במקרי מוות ביטוח לא יכול להיות בדיעבד. ביטוח נותן לנו את השקט למקרים עתידיים, מוזרים ומורכבים ככל שיהיו וגם לסיטואציות שכולנו חוששים לדבר עליהן כמו כיסוי במקרה של מוות.

אולי שמעתם כבר את המילה “ריסק”, וכמו בשאר תחומי החיים, גם כאן ריסק משמעותו סיכון, אבל לפני שאסביר לכם ולכן מה כל כך “מסוכן” אומר כי בניגוד לשאר הביטוחים אותם אנחנו רוכשים, ביטוח חיים, או בשמו בלקסיקון המקצועי “ביטוח ריסק” הוא בערך הביטוח היחיד שאנחנו לא רוכשים עבור עצמנו, אלא עבור המשפחה שלנו.

ביטוח חיים עם כיסוי ריסק אנחנו רוכשים כמובן בעודכם בחיים והוא נותן את השקט העתידי לרגע בו תעצמו עיניים. המשפחה או מוטבים אחרים שנרשמו בפוליסה בעת עריכתה ,מקבלים את הסכום שנקבע במועד חתימת הפוליסה. הסיטואציה אומנם לא נעימה לשיחה, אבל מטרת הפוליסה היא לדאוג למשפחה לאחר מות המבוטח או המבוטחת. מה כל כך “ריסקי” כאן? ובכן,  במידה והמקרה הביטוחי לא יתרחש (מוות/ אובדן כושר עבודה/ מחלה קשה) עד סיום תקופת הפוליסה, אף אחד לא יקבל את הכסף.

 

 

מי מחליט מי הם המוטבים שלי בפוליסת ריסק? בניגוד לקרנות פנסיה ותוכניות חיסכון שונות, המוטבים בביטוח ריסק ממש לא חייבים להיות בני המשפחה או היורשים החוקיים שלכם. תוכלו לבחור למי תרצו להוריש את הסכום.
איזה עוד יתרונות יש לביטוח ריסק? יתרון נוסף בביטוח חיים הוא שבמידה וישארו לכם חובות, כספי ביטוח החיים מוגנים מניכוי חובות ומועברים במלואם למוטבים הנקובים בפוליסה.

האם ניתן לשלב ביטוח ריסק עם ביטוחים נוספים? התשובה הפשוטה היא כן.

האם ביטוח ריסק הוא ביטוח הכרחי עבור כולם? לא בהכרח ולא בטוח.

 

יש לכם או לכן עוד שאלות על ביטוח ריסק? אני כאן זמינה לענות על הכל.

צריכים עזרה או ייעוץ?

העתיד שלכם קורה היום
התקשרו 03-6323950