מה חשוב שתדעו על כיסוי לייעוץ רפואי ובדיקות אבחנתיות (ביטוח אמבולטורי)

כל אחד ואחת מאיתנו מכיר את התחושה שיש חשד  לבעיה רפואית, או המלצה לבדיקה כלשהי אבל תור לרופא מומחה בקופת החולים או לביצוע הבדיקה אפשר לקבל לעיתים רק בעוד מספר חודשים. רופא פרטי עולה המון כסף ולא תמיד אנחנו יכולים לממן את זה.
בדרך כלל במצב כזה אנחנו מלאים בהמון חששות ולחץ וחשים תחושת אובדן שליטה וחוסר וודאות שמשתלטת לנו על החיים.

בימים האחרונים שמחתי לגלות את השירות החדש של חברת מגדל שיוצא בימים אלה לדרך.

לשירות הזה קוראים הנספח האמבולטורי של מגדל והוא מאפשר לכם לקבוע תור ולהתייעץ עם רופא מומחה  בתוך 3 ימים ובעלות  סמלית של 250 ₪.

אז מה בעצם מציע השרות הזה? כבר בעת החשד הראשוני לבעיה הרפואית ניתן לקבל שירות יעוץ ובדיקות מהיר אצל ספקים שבהסכם.

במסגרת זו תוכלו לקבל

1. הכוונה לבחירת הרופאים המומחים בתחום הבעיה הרפואית ממנה סובל המבוטח.2. להתייעץ עם רופא מומחה, בתוך 3 ימי עסקים, בהשתתפות עצמית מינימליתשל 250 ₪ בלבד לפגישת יעוץ.

המבוטח יופנה לרופא מומחה (מתוך רשימה יעודית) ע״י מוקד מגדל.

3. לבצע בדיקה אבחנתית (כמו אולטראסאונד, MRI או T.C)אצל ספקים שבהסדר תוך 2 ימי עסקים וקבלת פיענוחתוך 2 ימי עסקים נוספים. מה היתרונות הנוספים של השירות הזה, למה בעצם זה כל כך כדאי?1. אין צורך בהצהרת בריאות 2. כולל בתוכו סל הריון מורחב (החזר לבדיקות גנטיות, שמירת דם טבורי, קורס הכנה ללידה, מלונית לאחר לידה ויועצת הנקה)3. ניתן לבצע באמצעותו את כל הבדיקות האבחנתית ובדיקות הריון שעלותן מעל 250 ₪. 4. יכולת בחירה רחבה לפנות לנותן שירות שבהסכם או לקבל החזר כספי5. בדיקות להפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה6. אפשרות להוסיף כיסוי לשיקום ואביזרים וטיפולי התפתחות לילד

 חשוב להדגיש כי השירות כרוך בתקופת אכשרה בת 3 חודשים.

איך אפשר לרכוש את המוצר? תתקשרו אלינו ואנחנו כבר נטפל בזה עבורכם.

צריכים עזרה או ייעוץ?

העתיד שלכם קורה היום
התקשרו 03-6323950