קרן פנסיה מנהלים והשתלמות

קרנות הפנסיה השונות וביטוחי המנהלים הינן תוכניות חיסכון ארוכות טווח שאדם מפריש מהשכר החודשי שלו לטובת התקופה שבה יפרוש מעבודתו. קרן השתלמות הינה תוכנית אטרקטיבית פטורה ממיסי רווח הון. בניגוד לקרנות הפנסיה ולביטוחי מנהלים את קרנות ההשתלמות ניתן לפדות לאחר 6 שנים.

דואגים לזכויותיך

באורלי יונאי סוכנות לביטוח, המטרה שלנו היא לא למכור לך עוד תוכנית ארוכת טווח, שבסיום הפגישה, לא תזכור על מה חתמת. בכל פגישת היכרות אנחנו מנתחים את סך כל הנכסים בתיק הפנסיוני של הלקוח, ואף מאתרים עבורו תוכניות נשכחות או כפל ביטוחי במידה ויש. כתוצאה מכך אנו מבטיחים לכל לקוח את חבילת הפרישה הכי טובה בהתאם לתנאים שעומדים לרשותו. במילים אחרות, זה אומר שהכסף שלכם יכול לעשות עבורכם יותר!

חוסכים עבור המחר

איתור תוכניות פנסיונית ישנות, שאינן פעילות.

מענה הוליסטי כולל עבור התוכניות הפנסיוניות לצד החסכונות.

התאמת מסלולי ההשקעה המדויקים ביותר ורמת סיכון בכל תוכנית.

סוכנות בוטיק שעושה עבורכם את ניוד התוכניות בשקיפות.

חשוב לדעת

חשוב לדעת כי, בעת פרישה ההכנסה החודשית שלנו מצטמצמת. למעשה, נהוג לומר כי השכר שלנו בפנסיה לא יעבור את ה- 70% מהשכר בזמן העבודה ובמקרים רבים יהיה אפילו פחות מזה. לכן, את החיסכון הפנסיוני יש לתכנן כהלכה. על מנת שאורח החיים לא יפגע עם עזיבת העבודה. החיסכון הפנסיוני נחשב למורכב בהשוואה לאפיקי חיסכון אחרים ולכן, חשוב ביותר לתכנן אותו מול סוכן / משווק פנסיוני מומחה ומנוסה.

היתרונות של אורלי יונאי סוכנות לביטוח

המסלולים הטובים ביותר

כמשווקים פנסיוניים ומומחים לכלכלת המשפחה, נסתכל על סך כל התוכניות שלכם (פנסיוניות, תוכניות חיסכון) ונתאים לכם את המסלולים הטובים ביותר.

אפיקי ההשקעה

נמליץ על אפיקי ההשקעה המדויקים לכם

מקום אחד שמכיר אתכם

מקום אחד שמכיר אתכם ומטפל בכל התוכניות הפנסיוניות, ביטוחי הבריאות והביטוחים האלמנטריים.

הסדרים מול כל חברות הביטוח

הסדרים מול כל חברות הביטוח, ובתי ההשקעות המובילים תוך סגירת דמי ניהול מופחתים.

למקסם את התיק

סוכנות ביטוח מנוסה שמכירה את עולם הביטוח על בוריו ואת כל האותיות הקטנות. בזכות הניסיון שלנו תוכלו למקסם את התיק, ולהתמודד עם תביעות ביתר קלות בעת הצורך.

ללוות אתכם בכל תחנות החיים

המטרה שלנו כסוכנות בוטיק, היא ללוות אתכם בכל תחנות החיים. דרך לידות, החלפת מקומות עבודה, מעברי דירות, יציאה לפרישה, ועוד. אנו נבחן ביחד איתכם את התוכניות שעומדות לצידכם ולעדכנם בעת הצורך.

אנחנו לא נמכור לכם עוד תוכנית, אלא נספק עבורכם רשת ביטחון

לקביעת פגישה ראשונית ללא התחייבות
התקשרו 03-6323950